اشتباهات متداول در هنگام استفاده از مبل ماساژور

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 17 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با انجام دادن فعالیت و کارهای روزانه بدن دچار استرس و خستگی زیادی می شود که این مشکلات در پایان روز چند برابر خواهند شد. با کمک مبل ماساژور قادر خواهید بود اقدامات بسیار مناسبی برای ارتقای سلامتی خود انجام دهید و از روش و اصول درستی پیروی کنید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

بسیاری از افراد بدون آگاهی و داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید مبل ماساژ می کنند و بعد از آن دچار مشکل می شوند و گمان می کنند دستگاه خریداری شده تاثیرگذاری مد نظر آنها را ندارد، اما با خواندن این مقاله از اشتباهاتی که ممکن است در زمان خرید انجام دهید کم خواهد شد و می توانید مبل ماساژی با کیفیت و با کارایی بالا خریداری کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

استفاده از تمامی اجزای مبل ماساژور

از تمام اجزای مبل ماساژ استفاده کنید حتی اگر در ناحیه ای احساس درد نمی کنید و مشکلی ندارید. به طور مثال؛ هستند کاربران زمانی که در ناحیه پا احساس درد و مشکلی ندارند از این قسمت استفاده نمی کنند و این قسمت را تقریبا بلا استفاده می گذارند.در صورتی که بهتر است پاها یا حتی دست ها را در جای مخصوص خود قرار دهید و از ماساژ این ناحیه نیز استفاده کنید و کل بدن را تحت ماساژ قرار دهید تا کیفیت و بازده کلی ماساژ پایین نیاید.

به جنس اجزا و ظرفیت وزن صندلی ماساژور توجه کنید

در ساخت صندلی ماساژورها از پوشش و لایه های مختلفی ساخته شده اند که در خرید صندلی ماساژور حتما باید به جنس صندلی انتخابی خود توجه کنید. زمانی که شما جزو افرادی هستید که خیلی زود عرق می کنید، باید توجه داشته باشید که صندلی با پوشش چرمی خریداری نکنید. افرادی که در خانه کودکان زیر 3 سال یا افراد کهنسالی دارند که از این وسیله استفاده می کنند و دچار بیماری بی اختیاری ادراری هستند باید به انتخاب جنس پارچه مبل ماساژور دقت داشته باشند تا برای شست و شوی پارچه به مشکل برنخورند.

اطلاع از ظرفیت وزن مبل ماساژور

اغلب افراد در زمان خرید به اینکه مبل ماساژور می تواند تا چه وزنی را تحمل کند، توجه نمی کنند و مبل را خریداری می کنند که بعد به مشکل برمی خورند. بسیاری از برندهای مبل ماساژ دارای ظرفیت بالای وزنی هستند، ولی باید در زمان انتخاب مبل ماساژ به این نکته بسیار مهم توجه کنید که کاربرانی که می خواهند از این مبل استفاده کنند دارای چه محدود وزنی هستند تا بعد از گذشت زمان مبل ماساژور عملکرد آنها دچار مشکل نشود و آسیبی نبیند.

حرکت کردن در زمان انجام ماساژ

انجام ماساژ معمولا 15 تا 20 دقیقه بنا به تنظیم شما طول می کشد. اگر در این مدت زمان احتیاج پیدا کردید که از مبل بلند شوید یا حتی تماس تلفنی برقرار کنید به یاد داشته باشید که بهترین کار این است که تمام اجزای دستگاه را به حالت اولیه خود برگردانید و بعد کارتان را انجام دهید.فراموش نکنید که حرکات اضافی و تکان خوردن های شدید از عمر مبل ماساژور شما کم خواهد کرد و خراب خواهد شد.

دور نگه داشتن کودکان و حیوانات خانگی از مبل ماساژور

کودکان و حیوانات خانگی بار اضافی برای صندلی های ماساژور محسوب می شوند و وزن صندلی را نامتوازن می کنند. کودکان یک جا بی حرکت نمی مانند و مدام می خواهند فعالیت کنند و این امر ممکن است به دستگاه صدمات جدی و جبران ناپذیری وارد کند.در زمان استفاده از صندلی ماساژور به یاد داشته باشید استفاده از بالاترین شدت دستگاه دلیل بر انجام شدن ماساژی بهتر و مفیدتر نیست، مخصوصا اگر شما از بیماری خاصی رنج می برید ممکن است دچار مشکلات زیادی شوید.

به جنس لباس خود در زمان ماساژ دیدن توجه کنید

در زمان قرار گرفتن بر روی صندلی ماساژ لباس های ضخیم نپوشید، زیرا افراد زمانی که لباس ضخیمی بر تن دارند شدت ماساژ را لمس نمی کنند و به اشتباه شدت ماساژ را افزایش می دهند و این فشار زیاد ممکن است برای بدن مناسب به نظر برسد، ولی گردن یا دست ها که پوششی ندارند را دچار مشکل می کند.پرهیز از انجام دادن این اشتباهات به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از مبل ماساژور بهترین استفاده را داشته باشید و از مزیت های آن برای بدن بهره مند شده و حتی سبب تجدید جوانی نیز شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :