بیشتر شدن قدرت ذهنی با کمک صندلی ماساژ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 17 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حتما برای شما هم پیش آمده که سر درد داشته اید و با کمی ماساژ قسمت های مختلف سر این درد کاهش پیدا کرده است.بعد از استفاده از کفش های پاشنه بلند حتما در ناحیه کمر و ساق پا احساس درد را نیز تجربه کرده اید و بعد از پایان روز روی زمین نشسته اید و با دست ها نواحی که منقبض شده اند را ماساژ دهید و بعد از 5 دقیقه انجام دادن ماساژ مشاهده می کنید که از میزان درد شما کم خواهد شد و آرامش خود را بدست خواهید آورد.

ماساژ دادن کار بسیار حرفه ای است که باید برای انجام آن آموزش دید یا در مراکز ارائه ماساژ حضور پیدا کرد و بدن را ماساژ داد. ماساژ باعث قوی شدن بدن می شود و جریان خون را در بدن زیاد می کند و به همین دلیل است که در پایان ماساژ در احساس گرمای بیشتری می کنید.امروزه تکنولوژی به کمک ما آمده است و با ساخت و طراحی صندلی های ماساژ به راحتی در خانه یا حتی محل کار نیز میتوان ماساژ دید و خستگی را از تن بیرون کرد.

صندلی ماساژ قابلیت آن را دارد که می تواند شبانه روز در دسترس ما باشد و به صورت حرفه ای را ماساژ ارائه دهد.محققان اعلام کرده اند انجام دادن اصولی ماساژ باعث تولید گلبول های سفید، افزایش انرژی ذهنی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.با کمک صندلی ماساژ می توانید بیماری های واریس، کوفتگی و گرفتگی های عضلات را از بین برد.

ریلکس شدن بدن سبب افزایش هوشیاری و بیشتر شدن قدرت ذهنی می شود و با کنترل بیشتر می توانید احساس بهتری از ماساژ داشته باشید. ریلکس شدن عصاب های بدن به مغز این فرصت را می دهد تا بتواند راحت تر فعالیت کند و تمام توان خود را برای فعالیت خود بگذارد، در نتیجه ذهن فعال تر و در اصطلاح هوشیاری بیشتری خواهد داشت.

برنامه های ماساژ از پیش تعیین شده ای در صندلی های ماساژ تعبیه شده است که کاربر با انتخاب هر کدام از آنها می تواند در کمترین زمان ممکن ماساژ خود را شروع کند و تمام اعضای بدن سر، گردن، دست ها و پاها را ماساژ دهد. با زیاد شدن جریان خون و بالا رفتن دمای بدن حسگرهای عصبی نیز آرام شده و فرد ماساژ گیرنده آرام می شود.بهتر است قبل از شروع و پایان تمرینات ورزشی بدن خود را ماساژ دهید و تا با این کار بتوانید سموم اضافی بدن را به راحتی خارج کنید و ماهیچه ها نیز وضعیت بهتری پیدا کنند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :