خواص ماساژ پا و جکوزی پا

8 / 10
از 4 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 11 ارديبهشت 1396 در ساعت 10 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سالم و سر حال ماندن پاها بر روی سلامت کل بدن تاثیر می گذارد و ما با استفاده از ماساژ و شست و شوی مرتب پاها می توانیم این سلامتی را به راحتی به خودمان هدیه کنیم.جکوزی پا وسیله ای مدرن است که به وسیله آن به راحتی می توانید استرس را از بدن دور کنید و بعد از طی کردن یک روز کاری مدت زمان کوتاهی را نیز به سلامتی خود اختصاص دهید.

همان طور که می دانید ماساژ یکی از قدیمی ترین راههای طبیعی برای رسیدن به آرامش و سلامتی است که در سراسر جهان علاقه مندان زیادی دارد. ماساژ پا نیز یکی از اصلی ترین ماساژها برای تسکین دردها و بازگرداندن سلامتی عمومی بدن محسوب می شود.شاید نام روش رفلکسوژی به گوش شما نیز خورده باشد که با فشار دادن نقاط خاصی در کف پا، انرژی بدن را بالانس می کنند و باعث شادابی و بهبود علائم بیماری های مختلفی می شوند.

با استفاده از جکوزی و ماساژور پا می توانید به راحتی عضلات را از یک طرف ماساژ داده و باعث نرمی و لطافت پا نیز شوید.جکوزی های پا این قابلیت را دارند تا آب داخل دستگاه را گرم نمایند و در دمای مطلوب شما آب را نگه دارید. استفاده از جکوزی پا برای افرادی که پا درد دارند توصیه می شود و آب می تواند تسکین خوبی برای دردها باشد.

استفاده از این دستگاه بسیار راحت بوده و دارای تایمر و محافظی برای پاشیده نشدن آب به خارج از دستگاه می باشد که با امتحان این دستگاه در کمترین زمان می توانید ریلکس شدن کل بدن و کاهش استرس را در بدن مشاهده کنید.برای استفاده از جکوزی توجه داشته باشید که دمای آب را همیشه بین 43تا 46 درجه سانتی گراد قرار دهید تا بدن از طریق پاها به ریلکسی کامل برسد. آب به جریان بهتر خون کمک می کند و سبب می شود خون راحت تر به ارگان های دیگر بدن برسد.

جالب است بدانید با بالا بردن بیشتر دمای آب بدن زودتر ریلکس می شود و آرامش بدست خواهد آورد. اگر از آب سرد در زمان ماساژ استفاده کنید دچار سرماخوردگی و گرفتگی عضلانی خواهید شد. زمانی که پاها سرد شوند و احساس سرما کنند، تمام بدن سرما می خورد و مشکلات زیادی برای آن پیش خواهد آمد.

تحقیقات مشخص کرده است که جکوزی می تواند دپرشن های خفیف را در بدن کاهش دهد و در بهبود اضطراب، خشم، سردرد، گرفتگی های عضلانی کمک کند و اگر این کار نیم ساعت قبل از خواب انجام شود، نتایج بیشتری را برای بدن به دنبال خواهد داشت.استفاده از دستگاه جکوزی پا برای تمام افراد با هر سن و سالی پیشنهاد می شود و طرز تفکری که جکوزی پا فقط برای افراد مسن است، کاملا اشتباه است.

با استفاده از جکوزی پا قادر خواهید بود خستگی یک روز کاری را از تن بیرون کرده و مشکلات روماتیسمی، آرتروزی، کرامپ و گرفتگی های انگشتان و عضلات را به راحتی بر طرف کنید و علائم آنها را تا حد زیادی کاهش دهید.عضلات پا زمانی که درون آب گرم قرار می گیرند سفتی و گرفتگی های خود را از دست می دهند و با کمک ماساژی عمیق و ورز دادن سیگنال های عصبی فعال می شوند و تاثیرات مثبت آن در سلامتی جسمانی و روحی خود مشاهده خواهید کرد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :