صندلی ماساژور و رفع کوفتگی های بدن

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 10 تير 1396 در ساعت 17 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همان طور که می دانید برای از بین بردن دردهای عضلانی در اندام های مختلف بدن بهترین راه استفاده از ماساژ است که از این راه می توانید کوفتگی بدن را به راحتی از بین ببرید.انجام دادن کارهای روزانه سنگین و تمرینات ورزشی عضلات را دچار اسپاسم می کنند و با کمک ماساژ علاوه بر اینکه می توانید گرفتگی عضلات را برطرف کنید و کوفتگی ها را کاهش دهید، قادر خواهید بود سموم اضافی بدن را نیز دفع کنید.

استفاده از استخر و غوطه ور شدن در آب، استفاده از دمنوش های آرام بخش یا انجام دادن ورزش های کششی نیز می توانند در رفع اسپاسم عضلات کمک کنند، ولی هیچ کدام از این فعالیت ها مانند ماساژ نیست و نمیتوان آن را نادیده گرفت.بعد از انجام دادن ورزش های سنگین بهتر است از ماساژ استفاده کنید تا به آرامش برسید. اگر این کار توسط افراد حرفه ای انجام شود بسیار اصولی تر است و افراد غیرحرفه ای ممکن است به بدن شما آسیب برسانند و شما را دچار مشکل کنند.

اگر با مشغله کاری که دارید نمی توانید هر روز مدت زمان زیادی را برای ماساژ بگذارید و به مراکز مخصوص بروید، می توانید از دستگاه ها و صندلی های ماساژ استفاده کنید و در خانه یا محل کار خود از مزایای ماساژ بهره مند شوید.در صندلی های ماساژ امروزی برنامه های از پیش تعیین شده ای تعبیه شده است که با انتخاب یکی از آنها در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید ماساژ حرفه ای در سبک های مختلف را امتحان کنید و خستگی و کوفتگی عضلات را از تن بیرون کنید و سرحال شوید.

توجه داشته باشید که اهمیت ندادن به کوفتگی بدن و درد عضلات، سبب سفت و دردناک شدن ماهیچه ها می شود و برای شما مشکل ساز خواهد شد. اگر صندلی ماساژ تهیه کرده اید یا از دستگاه های ماساژور استفاده می کنید حتما بعد از کارهای روزانه ساعتی را برای استراحت و ریلکس کردن بگذارید.

با استراحت عضلات شما توان بیشتری برای انجام دادن کارهای روزانه را خواهند داشت و شما انرژی بیشتری دارید.در صندلی های ماساژ گزینه ای وجود دارد که شما با انتخاب آن می توانید عضلات را به صورت عمیق ماساژ دهید و آنها را با کشش همراه کنید.ماساژهای عمقی تاثیر زیادی بر روی بافت ها می گذارند و با انجام دادن کشش در زمان ماساژ به راحتی میتوانید به دردهای عمیق عضلات نیز رسیدگی و آنها را برطرف کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :